O:Poziom przepisow

Home Forums Działy Hudy Park Poziom przepisow O:Poziom przepisow

Administrator
Keymaster
Posted on 10 listopada 2009 at 15:49

Kilka uwag do tych postów
Anerite podaj przykłady zdjęć których autorstwo wg ciebie jest wątpliwe.
Co do jakości przepisów to może być rożnie jednak wiele osób podaje swoje przepisy – może nie są one w sposób najlepszy opisane – ale jednak ludzie podejmują pewien wysiłek aby dodać te przepisy, i odrzucanie ich jest sprawą cieżką.

Co do linków jest to kwestia w pełni uznaniowa przez Adminów – spam nie jest tolerowany – linki do wartościowych (i to w naszym osobistym mniemaniu) treści pozostają.
W tym momencie strona techniczna obsługi serwisu zajmuje mi 90% czasu pracy i niestety nie mam możliwości pełnej kontroli nad treściami.
Co to dziwnych znaków, nie stwierdziliśmy ich występowania – być może Anrite występują problemy w zgodności językowej na twoim komputerze (jakaś inne wersja czcionki).
Co do przepisów które twierdzisz że każdy zna – tu jest kwestia wątpliwa gdyż jak sama napisałeś korzystają z portalu również osoby, które się dopiero uczą gotować i nie mają nawet ułamka twojej wiedzy -; a patrzysz na sytuacja jakby dotyczyła tylko ciebie. Poza tym kuchnia to nie apteka i wiele osób to samo gotuje w inny sposób i być może komuś ten inny sposób się przyda.
Co do rozmaitego nazewnictwa plasterków czy kółek kiełbasy weź pod uwagę różnice językowe w różnych częściach kraju – dla ciebie coś jest dziwne a dla innych nie.
Zasmażka nie zawsze jest zasmażką, nie nazwiesz chyba zasmażką roux – choć de facto by można ale różnica jest spora?
Poza tym jak zwykle bierzemy twoje opinie pod uwage, lecz pozwolisz że czasami możemy mieć różne zdania.
I nie bież tego w żaden sposób do siebie gdyż jesteś jedną z najważniejszych osób na tym forum i wiele osób zawdzięcz Tobie wiele informacji gdyż zawsze jesteś pomocna każdemu. Za co ci dziękujemy i prosimy o nieobrażanie się jeśli uważasz ta odpowiedz za niemiłą lub wrogą – nie takie są moje intencje.

Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email