wegetarianizm w praktyce

admin
Keymaster
Posted on 14 czerwca 2006 at 00:12

Jako osoba żywo zainteresowana tym tematem, wegetarianka dbająca o zdrową dietę, chciałam Wam polecić pewną publikację:

[color=#0000FF]WEGETARIANZIM W PRAKTYCE !!![/color]

Dowiedz się czym jest wegetarianizm, jak możesz na nim skorzystać i dlaczego tyle osób decyzuje się na wegetarianizm !!!

Wraz z upowszechnianiem się zdrowego odżywiania, nastała także moda na wegetarianizm, który praktykuje, według różnych źródeł od 1-3 milionów Polaków.
Poznaj mity i fakty związane z wegetarianizmem, i dowiedz się o co w tym tak naprawdę chodziNiestety świadomość czym naprawdę jest wegetarianizm i na czym polega, jest niezwykle niska wśród naszego społeczeństwa. Większość ludzi wie tylko tyle, że wegetarianie nie jedzą mięsa i na tym kończy się ich wiedza.
Panuje też wiele stereotypów, mitów na temat diety wegetariańskiej i jej wpływu na organizm. Aby rozwiać te wątpliwości i dostarczyć wiarygodnej, praktycznej wiedzy, postanowiliśmy wydać publikację, która przyda się nie tylko tym, którzy już wybrali wegeterianizm, ale także okaże się wartościowa:

admin
Keymaster
Posted on 14 czerwca 2006 at 00:14

[color=#800080]ZEBY KUPIĆ PODRĘCZNIK, ALBO DOWIEDZIEĆ SIĘ O NIM WIĘCEJ, ZAPRASZMAM POD LINK: [url]http://wegetarianizm.zlotemysli.pl/morganclarie.php[/url][/color]

Edytowany przez: tinca, w: 2006/06/14 16:35

marek
Participant
Posted on 14 czerwca 2006 at 18:38

Morgana zrobię wyjątek i nie usunę tego adresu jako spamu. A dlatego tylko że temat interesuje wiele opsób. Gdybyś chciała coś więcej na ten temat napisać, zapraszam.

You must be logged in to reply to this topic.

Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email