wegetarianizm w praktyce

admin
Keymaster
Posted on 14 czerwca 2006 at 00:12

Jako osoba żywo zainteresowana tym tematem, wegetarianka dbająca o zdrową dietę, chciałam Wam polecić pewną publikację:

[color=#0000FF]WEGETARIANZIM W PRAKTYCE !!![/color]

Dowiedz się czym jest wegetarianizm, jak możesz na nim skorzystać i dlaczego tyle osób decyzuje się na wegetarianizm !!!

Wraz z upowszechnianiem się zdrowego odżywiania, nastała także moda na wegetarianizm, który praktykuje, według różnych źródeł od 1-3 milionów Polaków.
Poznaj mity i fakty związane z wegetarianizmem, i dowiedz się o co w tym tak naprawdę chodziNiestety świadomość czym naprawdę jest wegetarianizm i na czym polega, jest niezwykle niska wśród naszego społeczeństwa. Większość ludzi wie tylko tyle, że wegetarianie nie jedzą mięsa i na tym kończy się ich wiedza.
Panuje też wiele stereotypów, mitów na temat diety wegetariańskiej i jej wpływu na organizm. Aby rozwiać te wątpliwości i dostarczyć wiarygodnej, praktycznej wiedzy, postanowiliśmy wydać publikację, która przyda się nie tylko tym, którzy już wybrali wegeterianizm, ale także okaże się wartościowa:

admin
Keymaster
Posted on 14 czerwca 2006 at 00:14

[color=#800080]ZEBY KUPIĆ PODRĘCZNIK, ALBO DOWIEDZIEĆ SIĘ O NIM WIĘCEJ, ZAPRASZMAM POD LINK: [url]http://wegetarianizm.zlotemysli.pl/morganclarie.php[/url][/color]

Edytowany przez: tinca, w: 2006/06/14 16:35

marek
Participant
Posted on 14 czerwca 2006 at 18:38

Morgana zrobię wyjątek i nie usunę tego adresu jako spamu. A dlatego tylko że temat interesuje wiele opsób. Gdybyś chciała coś więcej na ten temat napisać, zapraszam.

  • You must be logged in to reply to this topic.
Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email