najdziwniejszy produkt współczesnej cywilizacji

admin
Keymaster
Posted on 6 marca 2006 at 17:53

jaki produkt żywnościowy zadziwił was w ostatnim czsie. mnie na przykład zdumiały naleśniki w płynie albo margaryna(!) w płynie 🙂
po co komu takie wynalazki.przecież od dawna wiadomo że tylko naturalne produkty są jako tako zdrowe i następuje odwrót od chemiii i wysokoprzetworzonych pokarmów.

admin
Keymaster
Posted on 7 marca 2006 at 17:41

Nie do końca , jest bardzo dużo jak najbardziej współczesnych produktów żywnościowych i to bardzo zdrowych.Własnie dzięki rozwojowi nauki i technologii.Nie wszystko co naturalne i nieprzetworzone jest zdrowe.

Anerite
Participant
Posted on 7 marca 2006 at 23:59

sith – Nalesniki w plynie by mnie nie zdziwily, bo to juz jest gotowa mieszanka do smazenia, choc latwo zrobic samemu, pod warunkiem, ze dobra. To dla takich, co nie umieja, nie maja czasu czy talentow kulinarnych. Takie ulatwienie, podobnie jak ziemniaki w platkach na pure, czy ryz w 5 minut. Co do margaryny w plynie, to nie wiem, bo margaryny wcale nie uzywam, chyba, ze do pieczenia, jesli musi byc, ale specjalna do pieczenia. Troche dziwne, ale nie mam zdania. A jesli chodzi o stosowanie przetworzonych produktow, to trzeba wziac pod uwage, ze sa ludzie majacy problemy zdrowotne i wprost nie moga uzywac naturalnych produktow, np. rozne uczulenia albo chorzy na cukrzyce. To wiec jesli ktos nie ma zdrowotnych zastrzezen, niech nie siega po sztuczne skladniki, ale trzeba zrozumiec, ze niektorzy musza. Anerite.

admin
Keymaster
Posted on 8 marca 2006 at 20:24

brzmi cokolwiek paranoicznie aczkolwiek zgadzam się.są takie sytuacje kiedy nie ma wyboru.kazdy ma prawo wybierać w oparciu o dostępną wiedzę oraz swoje przekonania.

You must be logged in to reply to this topic.

Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email