Koszmarny design strony

admin
Keymaster
Posted on 15 marca 2006 at 12:33

Witam.
Strona tematycznie b. ciekawa, ale ten design …
Nie dosc, ze kolorystyka tekstu na stronie jest tak malo wygodna do czytania, to jeszcze w wersji do wydruku ‚tworca’ nie mogl sie powstrzymac od kolorkow!! Zgroza. Jak mozna wykoncypowac taka oto figure, zeby robic cos dla lepszego wydruku i rownoczesnie poprzez ‚dodatki’ ten wydruk znaczaco pogarszac?
Niech ktos znajdzie na stronie link do kontaktu z wlascicielem strony. ‚Desiner’ czul przez skore, ze lepiej do tego nie dopuscic.

Pozdr.
Antonina

marek
Participant
Posted on 15 marca 2006 at 14:33

Szanowna Pani.
Odczucia estetyczną są czymś indywidualnym więc trudno o nich dyskutować. Muszę Pani przyznać rację że wszelkie ozdobniki, poza logiem strony, na wersji do druku są zbędnym obciążeniem nie wnoszącym niczego. Pani pierwsza zgłasza taką uwagę jednak przyznaję Pani rację. Co się zaś tyczy korespondencji, każdy zarejestrowany użytkownik tego wortalu ma taką możliwość. Dziękuję za uwagi i miło było mi Pani na nie odpowiedzieć.

PS. Z pewnością Pani wortal ma piękną oprawę graficzną, jest Pani estetką o wysublimowanym smaku. Gdyby była Pani tak uprzejma i podała adres z ochotą ja, a i pewnie inni Pani stronę odwiedzimy. Pozdrawiam.

Edytowany przez: tinca, w: 2006/03/15 11:36

Anerite
Participant
Posted on 16 marca 2006 at 00:29

No wlasnie, de gustibus non disputandum est. To z laciny, dla tych co nie wiedza, czyli nie dyskutuje sie gustow czy upodoban. Moze cos komus przeszkadza, ale wystroj nie moze byc zbyt sztywny, bo mozna przegiac w druga strone i bedzie zbyt surowo. Napewno sa jakies braki portalu, bo nie ma nic doskonalego, bez wad. Jesli chodzi o wystroj strony to wiele osob raczej chwalilo, ale to zalezy co sie komu podoba. Istotniejsze sa inne sprawy. To samo jest z moda, muzyka, zywnoscia, filmami itd. To samo jeden lubi a drugi nie. Taka krytyka wydaje mi sie bezprzedmiotowa, a adres adminow jest wyraznie zalaczony na stronie.
Kolorowy druk bedzie ladny w druku, jesli ktos ma kolorowy printer, czyli drukarke, niezbyt wiele osob, ale to nie znaczy, ze strona ma byc czarno-biala dlatego.
Pozdrowienia, Anerite.

Anerite
Participant
Posted on 16 marca 2006 at 00:31

PS. A chcialabym widziec choc jedna stronke jedynie czarno-biala, zupelnie bez kolorkow, zwlaszcza kulinarna, bedziemy wdzieczni za adres. Anerite.

You must be logged in to reply to this topic.

Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email