dieta niskocholesterolowa

admin
Keymaster
Posted on 26 kwietnia 2006 at 15:32

czy po zaprzestaniu tej diety też można spodziewać się efektu jo-jo ?

marek
Participant
Posted on 26 kwietnia 2006 at 16:00

Oczywiście, należy zachować umiar po jej zakończeniu.

admin
Keymaster
Posted on 28 czerwca 2006 at 17:51

Albo tak sobie ją skomponować, żeby się nam nigdy nie znudziła. Przecież jest tyle możliwości komponowania posiłków, jest tyle zdrowych (pod względem zawartości cholesterolu) produktów. Moim zdaniem trzeba się pilnować cały czas. Jeśli już poradziliśmy sobie ze zbyt wysokim poziomem LDL to pilnujmy już ciągle tego, co jemy. Delikatna profilaktyk nie jest tak uciążliwa jak leczenie.

admin
Keymaster
Posted on 31 lipca 2006 at 16:08

No ja czytałem, że ten efekt jojo może być naprawdę grożny. Dotyczy to szczególnie tych, którzy biorą już leki. Jeśli odstawią to może się to skończyć nawet w szpitalu :/ Dla tego jeśli już się okazało, że mamy problem z LDL i musimy pozmieniać parę rzeczy, to już potem trzeba dbać zeby nie wrócić do starych przyzwyczajeń. Moim zdaniem to nie musi być coś strasznego, uwierzcie mi.

admin
Keymaster
Posted on 8 sierpnia 2006 at 17:10

Taka dieta nie musi byc wcale taka straszna. Jest tyle przepisów, które się w niej zawierają, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam stronkę Instytutu Flory, poczytajcie i wybierzcie cos dla siebie.

admin
Keymaster
Posted on 10 sierpnia 2006 at 17:40

Tam masz nie tylko o jedzeniu ale ogólnie o zdrowym trybie życia. No i dobrze, że jest takie miejsce w sieci gdzie można zasięgnąć rady, może to otworzy ludzi na ten problem.

admin
Keymaster
Posted on 4 września 2006 at 15:41

Też uważam, że to żaden problem. Jak poczujecie efekty to sami nie będziecie chcieli już nic zmieniać. Od trzech lat żyję według zasad zdrowego trybu zycia, dieta, ruch i ta flora co zbija cholesterol. Po pół roku już nie tęskniłem za tym jak kiedyś żyłem. Wyniki badań były już w porządku, a ja się czułem o niebo lepiej. Dzisiaj nie wyobrażam sobie innego życia.

admin
Keymaster
Posted on 5 września 2006 at 17:32

U mnie w domu od paru lat panuje ta dieta. Przyznam, że nawet ja jem te same posiłki co tata. Są zdrowsze, często lepiej zbilansowane i zróżnicowane. Moja mama naprawdę smaczne rzeczy potrafi zrobić 🙂

admin
Keymaster
Posted on 7 września 2006 at 16:42

U mnie to się zaczęło od zmiany masła na margarynę. Potem jakoś stopniowo się oswajałam z myślą o pogłębianiu diety. Teraz już jest w pełnym wymiarze i bardzo mi odpowiada. Flora robi tez te jogurciki do obniżania LDL, ja osobiście je bardzo lubię.

admin
Keymaster
Posted on 14 września 2006 at 17:00

Dla mnie ta dieta to ratunek. Mam 44 lata i niedanwo się dowiedziałem, że mam za wysoki poziom choleterolu. Zaraz zacząłem się tym interesowac i jak tylko zobaczyłem czym to grozi to zaraz się zabrałem za siebie. Udało się na szczęście, ale nie mam zamiaru z tego rezygnować bo słyszałem, że nawroty są jeszcze gorsze. Pozdrawiam.

admin
Keymaster
Posted on 18 września 2006 at 16:39

Nie każdy ma czas żeby sobie gotować odpowiednie rzeczy, czasem po prostu wpadam do domu i łapię kanapkę. No i właśnie dla tego baaaaaaaaardzo mi odpowiada wynalazek tej margaryny, o której pisaliście. 3 kromki dziennie to akurat jestem w stanie sobie przygotować.

admin
Keymaster
Posted on 20 września 2006 at 18:03

No niby można ta margaryna powalczyć i to nawet skutecznie. Tylko, że mi się zdaje, iż najlepsze rozwiązanie to jednak sport jakiś no i odpowiednia dieta. Jak się w tym dobrze rozeznać to czas się znajdzie, a potem się okaże, że to nawet nie trudne, a czasem wręcz pysznie może być.

admin
Keymaster
Posted on 18 października 2006 at 16:15

Bierzesz Florę pro activ i nic nie musisz zmieniać. Mało tego, nie musisz poświęcać temu jakoś więcej czasu bo przecież i tak kanapki jesz. Efekt murowany.

dorota sulkowska
Participant
Posted on 20 października 2006 at 00:54

trzeba niestety diety przestrzegac całe życie

Kasia Bełc
Participant
Posted on 24 października 2006 at 15:40

Gorzej jakby się leki brało, zapomnisz i nie będzie miło. Dieta tylko brzmi tak groźnie, a tak na prawdę to po prostu jedzenie odpowiednich rzeczy. Wśród nich jest tak duży wybór, że naprawdę nie ma co narzekać.

You must be logged in to reply to this topic.

Register Lost Password
Username
Password
Confirm Password
Email
Username or email